Ettevõttest

Uudised

12.03.2014

Rahvusvaheliselt hinnatud kvaliteet – VTS Plant esitati auhinna QUALITY INTERNATIONAL 2014 NOMINENDIKS!

VTSi kontserni ettevõte VTS Plant on määratud auhinna Quality International 2014 nominendiks. Selle auhinnaga kinnitatakse toodete, teenuste ja äriprotsesside kõrget kvaliteeti.

Vastavalt oma kvaliteedi- ja innovatsioonistrateegiale peab VTSi kontsern kvaliteedijärelevalvet väga oluliseks kõigis ettevõtte protsessides. VTS Planti nimetamine auhinna Quality International 2014 nominendiks kinnitab, et meie kvaliteedijuhtimisalane tegevus on pälvinud rahvusvahelise tunnustuse, kuna auhinna saamise tingimuseks on ettevõtete tõhus juhtimine ja eriti kvaliteedijuhtimisega seotud protsesside hea korraldus.

Praegusel ajal on Quality International 2014 Poola suurim kvaliteedile pühendatud konkurss, mille ümber koonduvad Poola territooriumil tegutsevate ettevõtete ja asutuste kvaliteedijuhtimisest huvitatud esindajad. VTS Plant vastutab tooteperekonna VTS Euroheat seadmete kvaliteetse tootmise ja töökindluse eest ning võib võita auhinna järgmistes kategooriates: toodete kvaliteet, teenuste kvaliteet ja tellimuste täitmise kvaliteet.

Me loodame, et auhinnakomisjoni otsus, mis peaks tehtama 2014. aasta septembris, võimaldab VTS Plantil liituda nende valitud ettevõtete rühmaga, kus läbipaistev kvaliteedipoliitika kuulub igapäevase hea äritava juurde ning on märgatav tootmis- ja logistikaprotsesside igal etapil.

eShop Ask&Buy Service Uudised Newsletter Facebook YouTube LinkedIn